задача 1. Кілограм полуниць дорожчий за кілограм яблук на 6,4 грн. За 5 кг полуниць заплатили стільки, скільки за 9 кг яблук. Скільки коштує 1 кг полуниць? 1 кг яблук?
задача 2. Марійка купила вершкове морозиво по 12 грн за порцію і шоколадне – по 18 грн. Скільки порцій кожного виду морозива придбала Марійка, якщо всього вона купила 24 порції, заплативши за всю покупку 372 грн?
пжжж ставлю 30 баллов и 5 звёзд
Ответы на вопрос
Ответил renataromanyuk12
1
1) x-кг полуниць
(x-6,4)-кг яблук
5x=9(x-6,4)
5x=9x-57,6
-4x=-57,6
x=14.4 (грн) - кг полуниць
14.4-6.4=8 (грн) - кг яблук
2 не знаю сори И там не 30 балов
jekadva:
2) 12x + 18(24 - x) = 372
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Английский язык,
2 года назад
Математика,
2 года назад
История,
2 года назад
Математика,
8 лет назад
Литература,
8 лет назад