За 3,6кг цукерок заплатили 45,36 грн. Скільки треба заплатити за 6,5кг цукерок.?
Ответы на вопрос
Ответил khamidullaev05
13
Ответ:
Покрокове пояснення:
Купили Заплатили
3,6кг 45,36грн
6,5кг ?грн
Складаємо пропорцію
3,6-45,36
6,5-х
3,6х=45,36*6,5
3,6х=294,84
х=294,84/3,6
х=84,9 грн
За 6,5кг заплатимо 84,9грн
Подробнее - на Znanija.com - https://znanija.com/task/35338706#readmore
Пошаговое объяснение:
Новые вопросы
Алгебра,
1 год назад
Русский язык,
1 год назад
Другие предметы,
1 год назад
Русский язык,
1 год назад
Математика,
7 лет назад