Якщо б учень купив 11 зошитів, то в нього залишилося б 5 коп. А на 15 зошитів у нього не вистачило б 7 коп. Скільки грошей було в учня?
Ответы на вопрос
Ответил mmamedova533
1
1) 11:5 = 2,2 (грн) - коштує один зошит;
2) 15*2,2 = 33 (грн) - коштує 15 зошитів;
3) 33-7 = 26 (грн) - було у учня
Відповідь: 26 грн.
Новые вопросы