Яке рівняння відповідає умові задачі?
Один кілограм цукерок коштує на 2 грн 20 к. більше, ніж один кілограм печива. Скільки коштує один кілограм цукерок і печива, якщо за 4 кг цукерок і 3 кг печива заплатили 108 грн?
Ответы на вопрос
Ответил todorenkotatana18
1
Ответ: 4x+3(x+2,2)=108
todorenkotatana18:
Вот ответ:
Ответил NataMon
1
Ответ:
4(х+2,2) + 3х = 108
Пошаговое объяснение:
Пусть 1 кг печенья стоит х грн, тогда 1 кг цукерок стоит х+2,2 грн
Составим уравнение:
4(х+2,2) + 3х = 108
Новые вопросы