Визначте спільні та відмінні риси у розвитку Японії та інших тоталітарних режимів у міжвоєнний період
Ответы на вопрос
Ответил jamoliddinibragimov6
0
Ответ:
Тоталітари́зм (італ. totalità і прикметник італ.totalitario, від лат. totalitos цілісний — той, що охоплює усе загалом) — система державно-політичної влади, яка регламентує усі суспільні та приватні сфери життя людини-громадянина і не визнає автономії від держави таких недержавних сфер людської діяльності як економіка і господарство, культура, виховання, релігія[1][2].
Тоталітаризмом вважається політичне панування, яке вимагає необмеженого керування підлеглими і їхнє повне підкорення поставленим згори політичним цілям. Примусова уніфікація і невпинна жорстокість тоталітарної влади зазвичай обґрунтовується внутрішніми або зовнішніми загрозами існуванню держави.
Тоталітаризм зазвичай передбачає наявність фігури вождя (фюрера), диктатуру і терор[3], регулярну мобілізацію населення в масові організації, ізоляцію або вбивство фактично або потенційно незгодних[4].
Тоталітарний політичний режим є протилежністю демократичної правової держави.
У політології поняття «тоталітаризму» найперше було використано для характеристики фашистського режиму Муссоліні в Королівстві Італія, але згодом воно поширилось на позначення нацистського режиму Третього Рейхута радянського сталінізму.
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
ОБЖ,
7 лет назад
Физика,
7 лет назад
Литература,
9 лет назад
Алгебра,
9 лет назад