Математика, вопрос задал nastaneceporenko , 1 год назад

в класі 20 учнів 40% це дівчата, скільки хлопчиків у класі?

за 2 кг печива заплатили 240грн, скільки можна купити печива на 300грн?

Ответы на вопрос

Ответил ihor33Mykhnian
0
1)
дівчат 8 хлопців 12, бо (20•40)/100 = 8
і 20-8 = 12
Новые вопросы