в класі 20 учнів 40% це дівчата, скільки хлопчиків у класі?
за 2 кг печива заплатили 240грн, скільки можна купити печива на 300грн?
Ответы на вопрос
Ответил ihor33Mykhnian
0
1)
дівчат 8 хлопців 12, бо (20•40)/100 = 8
і 20-8 = 12
дівчат 8 хлопців 12, бо (20•40)/100 = 8
і 20-8 = 12
Новые вопросы
Математика,
1 год назад
Литература,
1 год назад
Химия,
1 год назад
Химия,
1 год назад
Английский язык,
7 лет назад
Физика,
7 лет назад