Відомо, що 4 кг огірків і 3 кг помідорів коштують 24 грн, а 5 кг огірків і 2 кг помі- дорів коштують 23 грн. Скільки коштує 1 кг огірків і скільки 1 кг помідорів?
(Нужен детальный ответ с подробностями о том, как вы нашли ответ к этой задаче)
Ответы на вопрос
Ответил nastyamilena10
3
Пошаговое объяснение:
Нехай 1кг огірок коштує х грн, а помідор-у грн. За умовою задачи 4х+3у=24, а 5х+2у=23
{4х+3у=24 |*(-2)
{5х+2у=23 |*3
{-8х-6у=-48
{15х+6у=69
7х= 21
х=3
5*3+2у=23
2у=8
у=4
1кг огірок коштує 3грн, а помідор 4грн
Новые вопросы