Биология, вопрос задал whichto , 5 лет назад

відмінність між чоловічим черепом та жіночім​

Ответы на вопрос

Ответил dkalinina3
0

Ответ:

Ключова різниця між чоловічим та жіночим черепом полягає в тому чоловічий череп важчий через наявність товстіших кісток, тоді як жіночий череп легший через наявність тонших кісток.

Крім того, лоб у самців трохи похилий і відступаючи, тоді як лоб у самок вертикальний. Більше того, склепіння черепа у чоловіків більше закруглене, тоді як у жінок склепіння сплющене. Барабанна пластина у самців велика і більш округла, тоді як барабанна пластинка невелика і менш округла у жінок.

Самці мають квадратну форму, нижню, відносно меншу орбіту очей із закругленими верхніми краями. Але у жінок більш круглі, більш високі, більш великі орбіти очей з дуже різкими переважними полями. У самців підборіддя є квадратним, а у підборіддя - V-подібне. Нижня щелепа чоловічого черепа має квадратний кут приблизно 90 °, тоді як нижня щелепа жіночого черепа нахилена під кутом, більшим за 90 °. Більше того, лицьові кістки у жіночого черепа більш гладкі в порівнянні з такими у чоловічого черепа. Нарешті, піднебіння у чоловічого черепа більше, ширше і має форму U-образної форми, тоді як піднебіння в жіночому черепі має тенденцію до параболи.

Объяснение:

Новые вопросы