Срочно помогите пожалуйста
Приложения:

Ответы на вопрос
Ответил hhnnvkvvji
1
3•3=9кг
Потрібно купити 9 кг якщо одна коштує 250 виходить 250•3=750грн
Відповідь:750 грн буде коштувати фарба
Потрібно купити 9 кг якщо одна коштує 250 виходить 250•3=750грн
Відповідь:750 грн буде коштувати фарба
Ответил Аноним
0
всем привет я канеки кен
Новые вопросы
Українська мова,
1 год назад
Українська мова,
1 год назад
Математика,
1 год назад
Английский язык,
1 год назад