скласти систему рівнянь для розв'язання задачі.:1 кг апельсинів дешевший,ніж 1 кг лимонів,на 1 грн.за 2 кг апельсинів,і 3 кг лимонів заплатили 28 грн . скільки коштує 1 кг лимонів і скільки 1 кг апельсинів.Срочнооо
Ответы на вопрос
Ответил romance1club
1
х грн. – коштує 1 кг лимонів.
у грн. – коштує 1 кг апельсинів.
Складаємо рівняння:
х-у=1,
3х+2у=28;
х=1+у,
3(1+у)+2у=28;
х=1+у,
3+3у+2у=28;
х=1+у,
5у=28-3;
х=1+у,
5у=25;
х=1+у;
у=5.
Отже, х=6(грн.)–коштує 1 кг лимонів.
у=5(грн.)–коштує 1 кг апельсинів.
Новые вопросы
Экономика,
1 год назад
Українська література,
1 год назад
Алгебра,
1 год назад
География,
1 год назад
Русский язык,
7 лет назад