Скласти систему рівнянь для розв'язання задачі.
1 кг апельсинів дешевший, ніж 1 кг лимонів, нс 1 грн. За 2 кг апельсинів і 3 кг лимонів заплатили 28 грн. Скільки коштує 1 кг лимонів і скільки 1 кг апельсинів?
Ответы на вопрос
Ответил гюйс
0
х гр. - стоит 1 кг лимонов
у гр. - стоит 1 кг апельсинов
.
.
х-у=1
3х+2у=28
.
х=1+у
3(1+у)+2у=28
.
х=1+у
3+3у+2у=28
.
х=1+у
5у=28-3
.
х=1+у
5у=25
.
х=1+у
у=5
.
х=6(гр.)-стоит 1 кг лимонов
у=5(гр.)-стоит 1 кг апельсинов
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Русский язык,
2 года назад
Математика,
7 лет назад
Математика,
9 лет назад