Середовище виконання : IDLE (Python) Алгоритм роботи Задача «Вартість» 1. 3 клавіатури вводимо ціну за 1 кг яблук і груш. 2. Вводимо вагу придбаних яблук і груш. 3. Знайти вартість покупки (загальну вартість і вартість окремо груш і яблук) Алгоритм роботи 1. Вводимо ціну за 1 кг яблук та груш (ціле число) apples-int(input(Цiна яблук за 1 кг= ')) pears= int(input('Цiна груш за 1 кг=')) 2. Вводимо вагу яблук та груш (дійсне число) a= float(input('Bага яблук=")) p= float(input('Вага яблук=')) 3. Знаходимо вартість яблук та груш v1=apples*a v2= ... 4. Знаходимо спільну вартість покупки v3=v1+v2 5. Виводимо данi на екран print("Вартість яблук=", v1) + виводимо на екран print("Вартість груш=",v2) print("Загальна вартість покупки=",v3) 6. Зберегти «Практична вправа Петренко М», відправити на перевірку вчителю. помогите очень нужно !!!
Ответы на вопрос
Ответил everyon1100101
4
Зберігаєш в файл з розширенням (.py), перейменовуєш і відправляєш
apples = int(input('Ціна яблук за 1 кг = '))
pears = int(input('Ціна груш за 1 кг = '))
a = float(input('Вага яблук = '))
p = float(input('Вага груш = '))
v1 = apples * a
v2 = pears * p
v3 = v1 + v2
print('Вартість яблук:', v1)
print('Вартість груш:', v2)
print('Загальна вартість покупки:', v3)
darataran52:
дякую))))
Новые вопросы
Информатика,
1 год назад
Математика,
1 год назад
Право,
1 год назад
Українська література,
1 год назад
Математика,
6 лет назад