Математика, вопрос задал viki1190 , 1 год назад

Розв’яжіть задачу

Купили 2 кг цукерок по 35,7 грн за 1 кг и
І 5 кг печива. За печиво заплатили на 55,1 грн більше, ніж за цукерки.
Скільки коштує 1 кг печива ?
Помогите пожалуйста надо за 10-15 мин

Ответы на вопрос

Ответил urijbondarcuk3
0

Відповідь:

2х35.7=71,4 грн (коштують цукерки)

71,4+55,1=126,5 грн (заплатили за печиво)(

126,5:5=25,3 грн ( коштує 1 кг печива)

Відповідь: 25,3 грн

Думаю правильно

Новые вопросы