Розв’яжіть задачу
Купили 2 кг цукерок по 35,7 грн за 1 кг и
І 5 кг печива. За печиво заплатили на 55,1 грн більше, ніж за цукерки.
Скільки коштує 1 кг печива ?
Помогите пожалуйста надо за 10-15 мин
Ответы на вопрос
Ответил urijbondarcuk3
0
Відповідь:
2х35.7=71,4 грн (коштують цукерки)
71,4+55,1=126,5 грн (заплатили за печиво)(
126,5:5=25,3 грн ( коштує 1 кг печива)
Відповідь: 25,3 грн
Думаю правильно
Новые вопросы