Розв'яжіть задач.Кілограм цукерок коштує 120грн а кілограм печива у 3 рази дишевше від цукерок.Скільки кілограм можна купити за 200грн???
Ответы на вопрос
Ответил tania079765
1
Ответ:
1)120:3=40(грн) ціна печива
2)200:40=5(кг) можна купити 5 кг печивв
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Английский язык,
2 года назад
Математика,
6 лет назад
Математика,
6 лет назад
Математика,
8 лет назад