Помогите пожалуйста!
Купили 3кг цукерок і 4 кгпечива, заплативши за всю покупку 91,6 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштуе 15,6 грн?
Ответы на вопрос
Ответил triolana
0
3*15,6=46,8 грн заплатили за 3 кг цукерок
91,6-46,8=44,8 грн заплатили за 4 кг печива
44,8:4=11,2 грн коштує 1 кг печива
=======================
91,6-46,8=44,8 грн заплатили за 4 кг печива
44,8:4=11,2 грн коштує 1 кг печива
=======================
Ответил Armenui11
0
спасибо
Ответил Armenui11
0
Помогите пожалуйста!
Площа прямокутника дорівнюе 13,02 м2, а його ширина - 3,1 м. Знайди периметр прямокутника.
Площа прямокутника дорівнюе 13,02 м2, а його ширина - 3,1 м. Знайди периметр прямокутника.
Новые вопросы
Математика,
2 года назад
География,
2 года назад
Математика,
9 лет назад
Обществознание,
9 лет назад
Литература,
10 лет назад