Помогите пожалуйста, даю 20 балов!!! Решить при помощи уравнения. По таблице. (укр. Язык)
Приложения:

Аноним:
х- один кг яблук, (х+2) один кг груш
Ответы на вопрос
Ответил Аноним
0
Ответ:
Объяснение:
Нехай один кг яблук коштує х, тоді один кг груш (х+2) грн. 2кг яблук та 3 кг груш коштує 31грн. Складаємо рівняння.
2х+3(х+2)=31
2х+3х+6=31
5х=31-6
5х=25
х=25/5
х=5 грн коштує 1 кг яблук.
А один кг груш коштує х+2, підставляємо значення х.
5+2=7грн. коштує один кг груш.
Відповідь: 7грн. коштує 1 кг груш; 5грн. коштує 1 кг яблук.
Перевірка
7*3+5*2=21+10=31 грн коштує 2кг яблук та 3кг груш.
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Английский язык,
2 года назад
Математика,
2 года назад
Алгебра,
8 лет назад