Алгебра, вопрос задал matutop , 2 года назад

Помогите пожалуйста, даю 20 балов!!! Решить при помощи уравнения. По таблице. (укр. Язык)

Приложения:

Аноним: х- один кг яблук, (х+2) один кг груш
Аноним: Складаємо рівняння х+(х+2)=31
matutop: А дальше?
Аноним: А дальше розв'язуємо рівняння.
matutop: Ну так "розв'язуй", написано надо решить!

Ответы на вопрос

Ответил Аноним
0

Ответ:

Объяснение:

Нехай один кг яблук коштує х, тоді один кг груш (х+2) грн. 2кг яблук та 3 кг груш коштує 31грн. Складаємо рівняння.

2х+3(х+2)=31

2х+3х+6=31

5х=31-6

5х=25

х=25/5

х=5 грн коштує 1 кг яблук.

А один кг груш коштує х+2, підставляємо значення х.

5+2=7грн. коштує один кг груш.

Відповідь: 7грн. коштує 1 кг груш; 5грн. коштує 1 кг яблук.

Перевірка

7*3+5*2=21+10=31 грн коштує 2кг яблук та 3кг груш.

Новые вопросы