ПОМОГИТЕ!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!! 50 БАЛЛОВ!!!!!!
Приложения:

Ответы на вопрос
Ответил zinaidazina
1
Нехай грн. коштує 1 тонна цукру, тоді
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
Рівняння:
грн. коштує 1 тонна цукру.
·
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
Вiдповiдь: 400 000 грн.
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Русский язык,
2 года назад
Информатика,
6 лет назад
Математика,
6 лет назад
Математика,
8 лет назад