Помогите пожалуйста ^^
Приложения:

Ответы на вопрос
Ответил ildar502020
1
Ответ: 0,06 грн.
Пошаговое объяснение:
Решение.
2,9 кг апельсинов по 35,4 грн стоят:
35,4*2,9 = 102,66 грн
1,2 кг конфет по 85,6 грн стоят:
85,6*1,2= 102,72 грн
---------------
За конфеты заплатили больше на
102,72 - 102,66 = 0,06 грн.
Ответил andriy7360
1
Ответ:
За цукерки мама заплатила на 6 копійок більше.
Пошаговое объяснение:
2,9*35,4=102,66 грн. (заплатила мама за апельсини)
1,2*85,6=102,72 грн. (заплатила мама за цукерки)
102,72-102,66=0,06 грн (За цукерки мама заплатила на 0,06 грн. більше)
0,06*100=6 коп. (перевели в копійки)
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Русский язык,
2 года назад
Литература,
2 года назад
Қазақ тiлi,
2 года назад
Биология,
8 лет назад