Математика, вопрос задал makss86 , 7 лет назад

Помогите пожалуйста!

Приложения:

Ответы на вопрос

Ответил zaverzaeva
0

№1

1) 5+4=9 (грн) - ціна 1 кг м'яса

2) 9*6=54 (грн) - заплатили за 6 кг

№2

1) 27:3=9 (л) - напоюють одного коня

2) 45:9=5 (к) - стільки можна напоїти 45 л води

№3

1) 3+5=8 (к) - кількість сторін

2)72:8=9 (см) - витрачають на одну сторону фігури

3) 9*5=45 (см) - периметр п'ятикутника

Приложения:
Ответил makss86
0
Спасибо вам!
Новые вопросы