Помогите пожалуйста!
Приложения:

Ответы на вопрос
Ответил zaverzaeva
0
№1
1) 5+4=9 (грн) - ціна 1 кг м'яса
2) 9*6=54 (грн) - заплатили за 6 кг
№2
1) 27:3=9 (л) - напоюють одного коня
2) 45:9=5 (к) - стільки можна напоїти 45 л води
№3
1) 3+5=8 (к) - кількість сторін
2)72:8=9 (см) - витрачають на одну сторону фігури
3) 9*5=45 (см) - периметр п'ятикутника
Приложения:

Ответил makss86
0
Спасибо вам!
Новые вопросы
Английский язык,
2 года назад
Русский язык,
2 года назад
Литература,
7 лет назад
История,
7 лет назад
Информатика,
9 лет назад