Українська література, вопрос задал Аноним , 2 года назад

ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА ПОЖАЛУЙСТА ПОЖАЛУЙСТА!!!( 5 клас )​

Приложения:

Ответы на вопрос

Ответил ritamargo0902
1

Ответ:

потрібно запитати у дорослих що коштує менше, а що більше, потім накреслити таблицю і в першому стовпчику написати, що коштує дешевого, а в другому, що дорожче.


ritamargo0902: :)
Ответил waleriia54
0
Ну например
Рис. Гречка
20. 50
Вартість гречки на 20 грн більша ніж рису
Новые вопросы