Один кілограм цукерок коштує м грн., а один кілограм апельсинів коштує п грн. Скільки
треба заплатити разом за один кілограм цукерок та два кілограми апельсинів?
Ответы на вопрос
Ответил dtrohimenko765
1
Відповідь: Так як один кілограм цукерок коштує м грн , а один кілограм апельсинів п грн , можемо скласти буквенний вираз
м + п2 = мп2
Пояснення: М позначаємо за один кілограм цукерок . А п позначаємо за один кілограм апельсинів , так як нам потрібно два кілограми апельсинів тоді п = п2. Якщо нам потрібно знайти скільки заплатили разом за цукерки і апельсини то ці велечини ( м і п2) потрібно додати. Звідки й отримуємо:
м + п2 = мп2
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Русский язык,
2 года назад
Химия,
2 года назад
Математика,
2 года назад
Алгебра,
8 лет назад