Математика, вопрос задал 989999 , 10 лет назад

купили 9  кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн

Ответы на вопрос

Ответил Аноним
0
1)6*7=42гр -вартість 6 кг цибулі
2)87-42=45гр - вартість 9 кг картоплі
3)45:9=5грн - ціна 1 кг картоплі
Новые вопросы