как решить,iкороткий запис)У тата було 570 грн.Вiн купив 2 кг яблук по 10 грн за 1кг i торт за 100 грн.Скiльки грошей залишилось у тата?дякую
Ответы на вопрос
Ответил Maryana1982
0
570-(2*10+1*100)=570-120=450грн залишилось у тата
Новые вопросы