Доповни скорочений запис та розв'яжи задачу способом відношень
Купили банани й апельсини за однаковою ціною. За 5 кг бананів заплатили 50 грн. Скільки коштують 10 кг апельсинів
Ответы на вопрос
Ответил chornadiana198
0
Ответ:
1)50 ÷ 5 = 10 грн коштує 1 кілограм
2)10×10= 100грн коштує 10 кг апельсинів
Новые вопросы
Алгебра,
1 год назад
Английский язык,
1 год назад
Математика,
1 год назад
Химия,
1 год назад
Английский язык,
6 лет назад