Математика, вопрос задал robloxvoisechatfree7 , 1 год назад

Доповни скорочений запис та розв'яжи задачу способом відношень

Купили банани й апельсини за однаковою ціною. За 5 кг бананів заплатили 50 грн. Скільки коштують 10 кг апельсинів

Ответы на вопрос

Ответил chornadiana198
0

Ответ:

1)50 ÷ 5 = 10 грн коштує 1 кілограм

2)10×10= 100грн коштує 10 кг апельсинів

Новые вопросы