допоможить зробити 2 обернені задачі.із ціеї(Для новорічного столу купили 1кг.апельсинів і 1 кг.яблук.Скільки коштує така покупка,якщо за 7кг.апельсинів треба заплатити 63 гривні ,а за 9кг яблук 36 гривень?
Ответы на вопрос
Ответил DeDBaraDeD
0
1)63:7=9 (грн) коштують апельсини
2)36:9=4 (грн) коштують яблука
3)9+4=13(грн) коштує покупка
2)36:9=4 (грн) коштують яблука
3)9+4=13(грн) коштує покупка
Новые вопросы
Українська мова,
2 года назад
Биология,
2 года назад
Обществознание,
8 лет назад
Алгебра,
8 лет назад
Алгебра,
9 лет назад
Математика,
9 лет назад