Допоможіть розв'язати :
- вартість 1 кг яблук дорівнює 1 4/5 грн. Скільки коштує 1 2/3 кг яблук?
Ответы на вопрос
Ответил anpleevaalina
2
Ответ:
3 3/5 • 5 1/2 = 18/5 • 11/2 = (9•11)/(5•1) = 99/5 = 19 4/5 (грн) - вартість яблук.
Відповідь. 19 4/5 грн.
Пошаговое объяснение:
Новые вопросы
Информатика,
1 год назад
Экономика,
1 год назад
Русский язык,
1 год назад
Математика,
1 год назад
Математика,
7 лет назад