Допоможіть будь ласка!
Запитання з розгорнутою відповіддю
11) Правила поведінки під час: виявлення вибухонебезпечних предметів, якщо опинились на замінованій території або стали свідком інциденту на мінному полі. 12) Невідкладна допомога при опіках, отруєнні чадним газом.
13) Що треба робити в разі появи симптомів харчового отруєння? Доведіть, що харчування, яке є оздоровчим для однієї людини, може нашкодити іншій.
Ответы на вопрос
11)картинка
12)Згідно Правил надання домедичної допомоги необхідно:
1.охолодити місце опіку водою;
2.накрити пошкоджену ділянку чистою вологою серветкою;
3.якщо пухирі розірвались, накласти чисту, стерильну пов'язку. Проколювати не можна.
При отруєнні чадним газом, потерпілого необхідно винести на свіже повітря, покласти під голову подушку, розстебнути комір і пояс. Найкращий засіб при цьому отруєнні - довготривале вдихання кисню. Якщо є можливість, потрібно принести з аптечки кисневу подушку.
13)Пити воду.
Це золоте правило. Найважче ускладнення, яке може статися через харчове отруєння, – це зневоднення. Вірусу чи бактерії потрібно пройти життєвий цикл і вийти, тобто покинути організм. Відбувається це, зокрема, через нудоту чи діарею, під час яких людина втрачає дуже багато рідини.
Кожна людина має різний метаболізм і по різному сприймає різні групи продуктів тому в більшості випадків харчування підбирається особисто для кожної людини, наприклад є люди які не сприймають лактози для них споживання лактозних молочних продуктів буде небезпечним, в той час як для іншої це буде корисним
