Алгебра, вопрос задал Karina5602 , 2 года назад

Допоможіть будь ласка.
Розв'яжіть задачу склавши систему рівннянь:
За два морозива і три періжки щаплатили 50грн 80 коп. Скільки коштує морозиво і пиріжок окремо, якщо морозиво дорожче за пиріжок на 15 коп..
Дякую.

Ответы на вопрос

Ответил незнайомка2303
2

Відповідь:

пиріжок 1 грн 10 коп

морозиво 1 грн 25 коп

Пояснення:

Нехай 1 морозиво коштує х грн, а пиріжок у грн

Приложения:
Новые вопросы