История, вопрос задал alinahristosenko6 , 1 год назад

Даю 20 балов. Згідно змісту Московських статей, була можливість у гетьмана​

Ответы на вопрос

Ответил lysiukalla23
1

Московські статті - це угода між Російською імперією та Українською Гетьманською державою, укладена у 1667 році. Згідно з цією угодою, Російська імперія передала Українській Гетьманській державі частину земель, які раніше були під контролем Московії.

У Московських статтях не було жодної згадки про можливість у гетьмана. Ця угода визнавала гетьмана Павла Полуботка легітимним правителем Української Гетьманської держави та забезпечувала збереження її автономії під контролем Російської імперії.

Зокрема, Московські статті гарантували свободу релігії та культури українського народу, право на збереження власних законів та управління, а також незалежність судів. Однак, з часом Російська імперія почала дедалі більше втручатися в управління Українською Гетьманською державою, що призвело до зменшення її автономії та кінцевої анексії території у 1783 році.


rom4ik201625: а ригиггпгмгмгпггмшпгргррг
Ответил a2821
0

Ответ:

вільного обрання гетьмана, вибори якого мали проходити лише з дозволу царя і в присутності московських послів, новообраний гетьман мав приїздити до Москви на затвердження.

Объяснение:

Новые вопросы