чи замислюємося ми над тим, яке місце посідає хліб у нашому житті? Чим є він для нас, такий теплий та пахучий, святковий та буденний, чарівний та звичайний? Який зміст ми вкладаємо у куплену в кіоску свіжоспечену паляницю? Для когось, безперечно, це звичайна повсякденна страва. Адже сьогодні в кожному будинку на столі є хліб та сіль. Його присутність у наших домівках, на думку багатьох, не є показником достатку. Дехто ж з різних міркувань і зовсім відмовився від його споживання. Проте найчастіше ті, хто їдять хліб, навіть не замислюються над тим, який довгий шлях поборов він, щоб потрапити на домашній стіл. А ось старий мужчина, що загортає куплений буханець у білу серветку й обережно, наче найкоштовнішу річ, кладе його в торбинку. Може, хліб для неї — це болючі спогади про далеку юність? Ту саму юність, коли страшний голодомор, жорстока війна примушували людей усе віддавати за шматочок звичайного житнього хліба. А дехто, не маючи рятівного їстівного шматочка, втрачав людську подобу і вбивав собі подібних, щоб підживитися і не померти страшною голодною смертю. На жаль, і таке траплялося в нашій величній і водночас трагічній історії… А ось іде замріяний хлопчина, який щойно повернувся з села, де живуть його рідні — славний козацький рід. Юнак пам’ятає, як розповідала матуся, що зустрічали її, молоду й чарівну наречену, з хлібом-сіллю на рушникові, як учили випікати це пшеничне диво, як сама, будучи заміжньою, ходила не раз випікати весільний коровай на щастя, на долю молодятам. Пригадалося і батьківське слово, що стало заповіддю життя: «Не кидай хліба, він — святийак, хліб — усьому голова. Це те найнеобхідніше, що потрібно людині. але без нього не було б ні вчителя, пі поета, ні робітника, ні вченого, ні міністра. напишить текст переказ у публіцистичному стилі СРОЧНО!!!! ДАЮ 100 БАЛОВ
Ответы на вопрос
Ответ:
Ми, сучасні люди, не завжди задумуємося над тим, яке важливе місце займає хліб у нашому житті. Для багатьох з нас, цей теплий та пахучий продукт є як святковим, так і буденним, він врочистий і звичайний одночасно. Однак, чи розуміємо ми справжню вагу хліба?
Для багатьох, хліб є лише рутинною стравою. Сьогодні в кожному будинку зазвичай лежить буханець хліба і сіль на столі. Це вже стало так само звичайним, як дихання. Проте, не всі розглядають його присутність як показник достатку. Існують навіть ті, хто відмовився від споживання хліба з різних міркувань.
Проте найчастіше ті, хто їдять хліб, не задумуються про той довгий шлях, який пройшов хліб, щоб потрапити на їхні столи. Але є люди, для яких хліб несе важливе символічне навантаження. Спогади про далеку юність, часи страшного голодомору та війн, коли люди віддавали за шматочок житнього хліба все, що мали, нагадують про те, наскільки важливим є цей продукт. Іноді цей хліб може бути більше, ніж просто їжею – це символ виживання, спільної пам'яті та надії.
Згадаймо старого чоловіка, який обережно згортає куплений буханець у білу серветку і кладе його в торбинку. Можливо, для нього хліб — це не просто продукт, а пам'ять про болючі переживання молодості, коли люди вимушені були обмінювати все за шматочок звичайного житнього хліба. Ті, хто виживали в тяжкі часи, добре розуміють цінність цього продукту.
І ось хлопець, який тільки що повернувся зі села, де живуть його рідні — славний козацький рід. Він знає, як важливий хліб був для його сім'ї. Він пам'ятає, як його мати випікала хліб-сіль на рушникові та як він сам навчився випікати це пшеничне диво. Для його сім'ї хліб був символом об'єднання, щастя та долі молодятам. Вони завжди поважали хліб і вчили, що він є основою життя. Інакше казали їх батьки: "Не кидай хліба, він — святий ак, хліб — усьому голова." Хліб завжди був необхідним елементом в житті кожної людини, незалежно від її заняття та соціального статусу.
Объяснение:
Поставь как лучший ответ за старания тебе легко мне приятно)