6. Решите задачу, составив систему уравнений:
За 3 кг мандаринов и 4 кг яблок заплатили 2700 тенге. Сколько стоит 1 кг каждого вида фруктов, если 2 кг
яблок на 1900 тенге дешевле, чем 5 кг мандаринов?
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ
Ответы на вопрос
Ответил Anonimochku
1
Нехай ціна мандаринів буде х, а ціна яблук у
Складаємо рівняння:
3х+4х=2700
2у+1900=5х
(Перед рівняннями треба фігурна дужка)
Складаємо рівняння:
3х+4х=2700
2у+1900=5х
(Перед рівняннями треба фігурна дужка)
Anonimochku:
Блін там не "4х", а "4у" треба
Новые вопросы
Українська мова,
2 года назад
Информатика,
2 года назад
История,
6 лет назад
Физика,
6 лет назад
Алгебра,
8 лет назад
Биология,
8 лет назад