5. Кілограм бананів коштує b грн., а кілограм яблук – на а грн. менше.
Запишіть У вигляді виразу вартість 2кг бананів і 3кг яблук.
Ответы на вопрос
Ответил tochka22811
1
Ответ:
2b+3(b-a)=2b+3b-3a=5b-3a так как я понимаю
Новые вопросы
Русский язык,
2 года назад
Русский язык,
2 года назад
Литература,
2 года назад
Математика,
2 года назад