Математика, вопрос задал vasovasyletc , 7 лет назад

3 груші та 2 яблука коштують 23 гривні
2 груші та 3 яблука коштують 22 гривні
Скільки коштують яблуко і груша

Ответы на вопрос

Ответил Zavershynskiy
0

ну смотри я методом научного тыка дошол к тому что

1 груша стоит 5 гривні а яблуко 4 гривні

3*5+2*4=23

2*5+3*4=22

Новые вопросы