Математика, вопрос задал arsen4uck2005p0wvdb , 8 лет назад

1 кг печива дешевший від 1 кг цукерок на 4 грн. За 5кг печива і 3 кг цукерок заплатили 68 грн. Скільки коштує 1 кг печива і скільки 1 кг цукерок

Ответы на вопрос

Ответил 2407Alexa
0
х грн -1кг печенья
у грн -1кг конфет
получили систему уравнений
{х=у-4
{5х+3у=68

{х-у=-4|×3
{5х+3у=68

{3х-3у=-12
{5х+3у=68
3х-3у+5х+3у=-12+68
8х=56|:8
х=7
х=у-4
7=у-4
у=7+4
у=11
Ответ: 1кг печенья -7грн, 1кг конфет -11грн.
Новые вопросы